Про нас

Partevrsal — це сучасна торгова онлайн-платформа, яка об’єднує продавців і покупців, які шукають вживані та нові запчастини для автомобілів, мотоциклів і вантажівок.

Платформа дозволяє легко шукати потрібну запчастину, оцінювати всю необхідну інформацію та порівнювати ціни. Ви замовляєте запчастини у справжніх Продавців, яких ми перевірили самі. Для кожного товару ви знайдете інформацію про те, де він знаходиться в режимі реального часу, і якщо у вас є можливість, ви можете забрати його там, або якщо ні, ми пропонуємо варіант кур’єрської служби, щоб гарантувати, що він швидко дістанеться до вас безпечно, де б ви не були.

Зручно і просто
Купуйте запчастини, не виходячи з дому. З Partversal ви не будете витрачати час на пошуки та переїзди з одного місця в інше, не впевнені, чи зможете знайти потрібну вам деталь. Ми пропонуємо простий процес купівлі - потрібно лише кілька клацань миші, щоб отримати товар, який ви бачите на екрані, прямо до ваших рук. Ми чітко представляємо всі предмети з фотографіями, що показують їхній реальний стан, і всією необхідною інформацією, яка вам потрібна для прийняття рішення. Щось не так? Ми дамо вам 14 днів, щоб повернути або обміняти його на потрібну деталь.
Тільки перевірені Продавці
The Partversal.com.ua trading platform is managed by UAB "Recaras" (www.recar.lt). All Sellers wishing to place ads on Partversal.com.ua must use the ReCar used parts management and sales system. This gives Sellers the opportunity to deal with the chaos that often surrounds the scrap yard and integrate the warehouse with Partversal.com.ua, eBay and other trade portals that increase sales. For Buyers - it's the assurance that the item they see on the screen is available for immediate purchase. The number of Sellers and adverts on the Partversal.com.ua platform is constantly growing, since we are striving to ensure that it is even easier and simpler for you to find the used parts you need for your car, motorbike or truck.
Чому варто вибрати вживані запчастини?
Вживані, але високоякісні запчастини є чудовим вибором, якщо ви хочете відремонтувати свій автомобіль, не спустошуючи свій гаманець. Якщо деталь добре обслуговувалась, вона все одно працюватиме належним чином навіть у використанні, тому немає потреби замінювати її новою, придбаною у виробника. Лише зареєстровані Продавці, які погодилися дотримуватись усіх наших правил, можуть продавати запчастини на платформі Partversal — це робиться для того, щоб ви купували запчастини, які відповідають їхнім описам, і щоб ви були впевнені в їхньому стані. Зараз на торговій платформі Partversal розміщено понад 3 мільйони запчастин, що є хорошою можливістю знайти рідкісні, старі автомобілі чи особливо дорогі запчастини за нижчою ціною.

Зручна доставка

Доставка максимально зручним для вас способом кур'єрами або поштовими відділеннями

LP express LogoNova Post LogoDHL LogoLP Logo

Гнучка оплата

Оплата карткою, електронним банком або готівкою

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Довідка

Зв'яжіться з нашими менеджерами

Partversal.com.ua – це торгова онлайн-платформа, на якій можна легко та швидко знайти потрібні запчастини для вживаних автомобілів або мотоциклів. Ми розуміємо, що ваш час дорогоцінний, тому ми розробили цю систему з урахуванням вашої зручності. Завдяки Partversal.com.ua вам не доведеться витрачати час на виклики різних автоаварійників або пунктів утилізації – просто скористайтеся нашим порталом, і ви отримаєте доступ до найбільшої бази даних запчастин для автомобілів і мотоциклів, доступних у Литві, в одному місці. Ми маємо зв’язки з багатьма надійними автосмітниками по всій Литві та можемо надати широкий асортимент використаних компонентів із фотографіями, описами та цінами. З кожним днем кількість постачальників і запчастин, які вони постачають, зростає, і зі збільшенням пропозиції запчастин зростають і ваші шанси знайти їх у нас. Ви можете легко замовити потрібні запчастини для автомобіля чи мотоцикла, не виходячи з дому чи офісу, і кур’єр доставить їх вам протягом 3-7 робочих днів. Якщо у вас виникли питання щодо б/у запчастини, ви завжди можете звернутися до наших досвідчених консультантів. Ми хочемо переконатися, що ви задоволені своєю покупкою, тому, якщо деталь не підійде, ми замінимо її безкоштовно або ви зможете повернути її протягом 14 дн.

LP express LogoNova Post LogoDHL LogoLP LogoFedex Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
© 2024 Partversal.com.ua жодним чином не пов’язана з виробниками автомобілів, мотоциклів і вантажівок (запчастин), чия інформація надається та чиї запчастини продаються Partversal.com.ua. Зображення, товарні знаки та вся інша інформація використовується лише для ідентифікації виробників товарів. Усі згадані торгові марки є власністю відповідних власників. Уся захищена авторським правом інформація та права захищені, копіювання заборонено.