Політика конфіденційності

Загальна інформація

UAB "Recaras" (надалі іменується як "Контролер даних") є контролером цього Веб-портал http://www.partversal.com.ua (далі - Портал) і мобільний додаток "partversal.com.ua". У цій Політиці конфіденційності (далі - Політика конфіденційності) разом з Порталом Partversal.com.ua Умови використання , ми встановлюємо та пояснюємо, як ми збираємо та далі обробляємо персональні дані відвідувачів Порталу. Персональні дані означають будь-яку інформацію, яка ідентифікує вас прямо чи опосередковано. Особисті дані включають ім’я, прізвище, дату народження, поштову або електронну адресу, дані про місцезнаходження та Інтернет-ідентифікатор, характерні для вас характеристики тощо. Коли ми обробляємо персональні дані, ми прагнемо, щоб вони були точними, безпечними, конфіденційними, належним чином зберігалися та захищалися .

Ви повинні прочитати Політику конфіденційності, оскільки положення та умови, викладені в Політиці конфіденційності, застосовуватимуться щоразу, коли ви отримуєте доступ до наших послуг, незалежно від пристрою (комп’ютера, мобільного телефону, планшета тощо), яким ви користуєтеся. Продовжуючи перегляд Порталу, ви підтверджуєте, що прочитали та зрозуміли цю Політику конфіденційності.

Під час обробки ваших персональних даних ми дотримуємося вимог Загального регламенту захисту даних (далі - GDPR), Закону про правовий захист персональних даних Литовської Республіки, а також вимог щодо обробки набору персональних даних в інших правових актах.

Терміни, які використовуються в Політиці конфіденційності, розуміються так, як вони визначені в Регламенті.

РЕКВІЗИТИ КОНТРОЛЕРА ДАНИХ:

UAB „RECARAS“

Код юридичної особи 303309407

Код платника ПДВ LT100010882013

Зіетелос вул. 3, LT-03202, Вільнюс

Тел. +370 61622772

Електронна адреса [email protected]

 1. ЯКІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ МИ ЗБИРАЄМО?

1.1. Персональні дані, які ми збираємо та обробляємо:

Назва даних

Збір та обробка персональних даних

Правова основа обробки

Реєстраційні дані

Необхідні реквізити для реєстрації: адреса електронної пошти.

Альтернативні дані (дані ви надаєте на власний розсуд): ім'я, прізвище, номер телефону, адреса доставки.

Обробка таких персональних даних здійснюється відповідно до договору про використання порталу Partversal.com.ua, укладеного між вами та Partversal.com.ua.

Дані про закупівлю

Ми збираємо особисту інформацію, яку ви надаєте нам, коли купуєте товари на порталі Partversal.com.ua.

Ми збираємо від вас такі персональні дані: ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, адресу доставки, спосіб доставки, спосіб оплати, платіжну інформацію (включаючи, але не обмежуючись, номер банківського рахунку).

Договір купівлі-продажу №

Печиво

Історія вашого перегляду та поведінки на Partversal.com.ua.

На підставі вашої згоди.

Вибір спілкування

Це включає ваш вибір щодо отримання наших маркетингових пропозицій і ваш вибір спілкування. Ми надаємо вам можливість керувати різними типами зв’язку, які ми вибираємо для надання, включаючи параметри з’єднання та відмови в отриманні інформації.

Ми збираємо від вас такі дані: ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону, IP-адресу, дані кошика, дані про покупки, історію замовлень, історію платежів.

На підставі договору про використання порталу Partversal.com.ua, укладеного між вами та Partversal.com.ua.

Контактна інформація, відгуки та запити

Коли ви надсилаєте нам відгук, звертаєтеся до нас за допомогою або ставите запитання, ми можемо збирати такі дані, як ваше ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону та/або іншу контактну інформацію, щоб відповісти на ваш відгук, надати вам допомогу чи відповісти на ваші запитання. Це включає записи та копії вашого листування з нами (включно з адресами електронної пошти та номерами телефонів), якщо такі є.

На підставі договору про використання порталу Partversal.com.ua, укладеного між вами та Partversal.com.ua.

Аналітичні дані

Щоб зробити користування нашим порталом максимально простим і зручним, ми проводимо аналіз ваших дій, під час якого аналізуємо та обробляємо такі персональні дані:

історія покупок; історія перегляду; історія платежів; огляди придбаних товарів; відповіді на опитування; історію спілкування між вами та нами, включаючи електронне листування.

На підставі законного інтересу.

Маркетингові дані

Щоб надавати вам інформацію про інновації, продукти, акції та проектні пропозиції, ми обробляємо такі персональні дані: ім’я, прізвище, номер телефону, адресу електронної пошти, ідентифікаційні номери пристроїв.

На підставі вашої згоди.

 1. ЦІЛІ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

  1. Ми збираємо ваші персональні дані лише для певних, чітко визначених і законних цілей і не обробляємо ваші персональні дані будь-яким способом, несумісним із цими цілями.

  2. Щоб надати вам доступ до порталу Partversal.com.ua і ви могли використовувати портал Partversal.com.ua, ми обробляємо такі персональні дані:

   • Реєстраційні дані

  3. Для цілей продажу та обробки запитів ми обробляємо такі персональні дані:

   • дані про покупки.

  4. Ми хочемо зробити ваше використання порталу Partversal.com.ua максимально простим і зручним, тому, щоб покращити наші послуги, ми постійно аналізуємо нашу діяльність, аналізуючи та керуючи цими даними:

   • дані cookie;

   • аналітичні дані.

  5. Обробка ваших персональних даних з метою обробки ваших запитів та запитів:

   • Щоб надавати вам високоякісні послуги та комплексне обслуговування, ми також обробляємо ваші персональні дані, зазначені в розділі 1.2 цієї Політики конфіденційності, з метою виконання ваших запитів і запитів.

  6. Щоб надавати вам спільні пропозиції, ми обробляємо такі персональні дані:

   • Маркетингові дані Персональні дані, згадані в цьому пункті, обробляються лише на підставі вашої згоди. Ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час, звернувшись до нас письмово за адресою [email protected] або змінивши статус підписки свого облікового запису.

 2. ЧИ МОЖУ Я ЗАПЕРЕЧИТИ ПРОТИ ОБРОБКИ МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПОРТАЛУ DALYS.LT?

  1. Ви маєте право в будь-який час заперечити проти обробки ваших персональних даних на основі вашої згоди. Однак без необхідних даних ми не зможемо виконати вашу покупку, оскільки Продавець не зможе виконати ваше замовлення.

 3. ЯК ПЕРЕДАЮТЬСЯ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

  1. Ми можемо передавати ваші персональні дані третім особам, щоб надати вам товари та послуги, які ви запитуєте. Ми передаємо лише ті ваші персональні дані, які необхідні для належного виконання вашого замовлення.

  2. Ми передаємо ваші особисті дані Продавцям, у яких ви купуєте товари. Ваші персональні дані передаються Продавцям протягом усього часу, необхідного для належного виконання вашого замовлення.

  3. Ваші особисті дані передаються постачальникам послуг, таким як компанії доставки, які надають послуги Продавцю або Partversal.com.ua.

  4. У разі судового розгляду ваші персональні дані можуть бути передані іншим сторонам:

   • органам державної влади в порядку, встановленому законодавством Литовської Республіки.

  5. Ми також можемо розкривати вашу інформацію іншим сторонам, якщо вважаємо це необхідним для відповіді на законні запити державних органів або у разі судового процесу (наприклад, ухвали суду, ордера на обшук або повістки в суд).

 4. ЯК ДОВГО МИ ЗБЕРІГАЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

  1. Ваші персональні дані зберігаються стільки, скільки необхідно для виконання договору купівлі-продажу товару, але не менше періоду часу, протягом якого ми зобов’язані це робити відповідно до законодавства, що регулює нашу діяльність. Ваші персональні дані, які обробляються після того, як ви дали згоду на таку обробку ваших персональних даних, обробляються та зберігаються до дати відкликання вашої згоди.

 5. ЯК Я МОЖУ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ЩО ОБРОБЛЯЄ DALYS.LT?

  1. Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних, які ми обробляємо. Ви можете отримати доступ до своїх особистих даних, що обробляються, такими способами:

   • надіславши нам запит на адресу: [email protected]

   • зателефонувавши нам за номером +370 614 27277.

 6. ЯК Я МОЖУ ЗМІНИТИ/ВИПРАВИТИ МОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

  1. Якщо ви помітили, що ваші персональні дані є неточними або неповними, і ви хочете змінити або виправити їх, ви можете зробити це такими способами:

   • У вашому профілі користувача в розділі «Мої дані».

   • зв'язавшись з нами за адресою [email protected];

   • зателефонувавши нам за номером +370 614 27277.

 7. ЧИ МОЖУ Я ПОПРОСИТИ ВАС ВИДАЛИТИ МОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

  1. Ви маєте право вимагати, щоб ми припинили обробку та видалили ваші персональні дані. Ваші персональні дані буде видалено за вашим запитом.

  2. Ваші персональні дані не будуть видалені з нашої бази даних, якщо за вашим запитом ми визначимо, що:

   • Ваші персональні дані необхідні для цілей, для яких вони були зібрані або оброблені;

   • Ви не відкликали згоду на обробку Ваших персональних даних;

   • Ви не дали згоди на обробку ваших персональних даних, але така обробка необхідна для наших законних інтересів;

   • Ми зобов’язані обробляти ваші персональні дані відповідно до чинного законодавства Європейського Союзу та національного законодавства.

   • Нам необхідно обробляти ваші дані для встановлення, здійснення або захисту правових претензій.

  3. Ви можете подати запит на видалення ваших персональних даних такими способами:

   • зв'язавшись з нами за адресою [email protected];

   • зателефонувавши нам за номером +370 614 27277.

 8. ЧИ МОЖУ Я ОБМЕЖИТИ ПРАВО НА ОБРОБКУ МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ?

  1. Ви маєте право заборонити нам обробку ваших персональних даних. Якщо ви обмежите обробку ваших персональних даних, ми більше не будемо здійснювати з вашими персональними даними жодних дій, крім зберігання персональних даних. Ви можете обмежити обробку своїх персональних даних у будь-якому з наступних випадків:

   • Ваші персональні дані є неточними (у цьому випадку обробка Ваших персональних даних буде обмежена до моменту перевірки точності даних);

   • Ваші персональні дані обробляються незаконно, але ви не погоджуєтеся на видалення своїх даних;

   • Partversal.com.ua більше не потребує ваших особистих даних для цілей, викладених вище, але вони необхідні вам, щоб заявляти, здійснювати або захищати судові претензії.

   • Ваші персональні дані обробляються, якщо ви заперечуєте проти такої обробки ваших персональних даних (Обробка буде обмежена на цій підставі, доки не буде перевірено, що причини, з яких ми обробляємо ваші персональні дані, переважають над вашими).

  2. Ви можете обмежити обробку ваших персональних даних такими способами:

   • зв'язавшись з нами за адресою [email protected];

   • зателефонувавши нам за номером +370 614 27277.

 9. ЧИ МОЖУ Я ВІДКЛИКАТИ СВОЮ ЗГОДУ І ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

  1. Ви можете в будь-який момент відкликати згоду на обробку ваших персональних даних. Ви можете відкликати свою згоду кількома способами:

   • зв'язавшись з нами за адресою [email protected];

   • зателефонувавши нам за номером +370 614 27277.

 10. ЯК Я МОЖУ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВАС, ЩОБ РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ ПРАВА?

  1. Ви можете надсилати запити щодо ваших персональних даних у такі способи:

   • зв'язавшись з нами за адресою [email protected];

   • зателефонувавши нам за номером +370 614 27277.

  2. У нашій системі ми ідентифікуємо вас за адресою електронної пошти. Коли ви надсилаєте нам запит одним із зазначених вище способів, будь ласка, завжди вказуйте нам адресу електронної пошти інформації, щодо якої робиться запит. Якщо ви не надасте адресу електронної пошти або якщо вона не збігається з адресою електронної пошти особи, яка надсилає запит, ми не зможемо належним чином ідентифікувати вас і надати інформацію, яку ви запитували, або виконати ваш запит.

 11. ПЕЧИВО ЩО ЦЕ?

  1. Ми збираємо інформацію про вас за допомогою файлів cookie та подібних технологій. Файли cookie — це невеликі файли, які тимчасово зберігаються на жорсткому диску вашого пристрою та дозволяють розпізнавати вас під час наступних відвідувань порталу, зберігати особисту історію веб-перегляду, налаштування, налаштовувати вміст, пришвидшувати пошук на порталі, створювати зручні та дружнє середовище Порталу та зробити Портал ефективнішим і надійнішим. Файли cookie є звичайною практикою на веб-сайтах, що полегшує користування веб-сайтом.

  2. За допомогою файлів cookie ми можемо збирати таку інформацію: вашу IP-адресу, кількість відвідувань порталу, тип веб-браузера, який ви використовуєте, сторінки, які ви переглядаєте на порталі, демографічні дані та, якщо ви заходили на Портал зі стороннього веб-сайту, URL-посилання сторінки.

  3. Ми використовуємо інформацію, яку отримуємо від файлів cookie, для таких цілей:

   • для забезпечення функціональності Порталу (наприклад, щоб ви могли використовувати персоналізацію Порталу);

   • щоб ми могли покращити Портал, щоб краще відповідати вашим потребам;

   • розробка сервісу та аналіз використання;

   • для цільового маркетингу.

  4. Ми можемо, без шкоди для законодавства, поєднувати інформацію, отриману за допомогою файлів cookie, з інформацією, отриманою про вас іншими способами (наприклад, об’єднуючи інформацію про використання вами Порталу з наданими вами особистими даними).

  5. На порталі можуть використовуватися такі файли cookie:

   • технічні файли cookie - це файли cookie, необхідні для роботи Порталу;

   • функціональні файли cookie - це файли cookie, які, хоча і не є необхідними для роботи Порталу, значно покращують його продуктивність, якість та досвід користувача;

   • аналітичні файли cookie - це файли cookie, які використовуються для складання статистичного аналізу способів навігації відвідувачів Порталу; дані, зібрані цими файлами cookie, використовуються анонімно;

   • Цільові або рекламні файли cookie - це файли cookie, які використовуються для показу вам пропозицій або іншої інформації, яка може вас зацікавити;

   • Соціальні файли cookie - це файли cookie, необхідні для використання інформації Порталу у вашому обліковому записі соціального профілю.

  6. Ви можете дати згоду на використання файлів cookie такими способами:

   • не видаляючи їх та/або змінюючи налаштування веб-браузера таким чином, щоб він не приймав файли cookie;

   • Ви можете будь-коли відкликати свою згоду на використання нами файлів cookie, натиснувши «Я згоден» за посиланням (панеллю) на порталі про файли cookie; . Ви можете зробити це, змінивши налаштування свого веб-браузера так, щоб він не приймав файли cookie. Як це зробити залежить від операційної системи та веб-браузера, які ви використовуєте. Для отримання детальної інформації про файли cookie, їх використання та можливість відмовитися від них, будь ласка, відвідайте https://policies.google.com/technologies/ads?hl=en або https://www.allaboutcookies.org/ .

  7. У деяких випадках, зокрема дезактивація технічних і функціональних файлів cookie, відмова прийняти файли cookie або їх видалення може сповільнити швидкість вашого веб-перегляду, обмежити функціонування певних функцій Порталу або заблокувати доступ до Порталу.

  8. «Ми використовуємо Facebook Pixel як інструмент аналітики для вимірювання ефективності нашої реклами та розуміння дій, які ви виконуєте на нашому веб-сайті. Це допомагає нам відстежувати рекламу Facebook, оптимізувати рекламу на основі даних, які ми збираємо, створювати цільову аудиторію для майбутніх рекламних оголошень. і застосовувати повторний маркетинг до кваліфікованих потенційних клієнтів - людей, які вже вчинили певні дії на нашому веб-сайті.

  9. Портал partversal.com.ua і мобільний додаток дійсно використовують сторонні сервіси, які можуть збирати інформацію, яка використовується для вашої ідентифікації. Посилання на політику конфіденційності сторонніх постачальників послуг, які використовує додаток:

Зручна доставка

Доставка максимально зручним для вас способом кур'єрами або поштовими відділеннями

LP express LogoNova Post LogoDHL LogoLP Logo

Гнучка оплата

Оплата карткою, електронним банком або готівкою

Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo

Довідка

Зв'яжіться з нашими менеджерами

Partversal.com.ua – це торгова онлайн-платформа, на якій можна легко та швидко знайти потрібні запчастини для вживаних автомобілів або мотоциклів. Ми розуміємо, що ваш час дорогоцінний, тому ми розробили цю систему з урахуванням вашої зручності. Завдяки Partversal.com.ua вам не доведеться витрачати час на виклики різних автоаварійників або пунктів утилізації – просто скористайтеся нашим порталом, і ви отримаєте доступ до найбільшої бази даних запчастин для автомобілів і мотоциклів, доступних у Литві, в одному місці. Ми маємо зв’язки з багатьма надійними автосмітниками по всій Литві та можемо надати широкий асортимент використаних компонентів із фотографіями, описами та цінами. З кожним днем кількість постачальників і запчастин, які вони постачають, зростає, і зі збільшенням пропозиції запчастин зростають і ваші шанси знайти їх у нас. Ви можете легко замовити потрібні запчастини для автомобіля чи мотоцикла, не виходячи з дому чи офісу, і кур’єр доставить їх вам протягом 3-7 робочих днів. Якщо у вас виникли питання щодо б/у запчастини, ви завжди можете звернутися до наших досвідчених консультантів. Ми хочемо переконатися, що ви задоволені своєю покупкою, тому, якщо деталь не підійде, ми замінимо її безкоштовно або ви зможете повернути її протягом 14 дн.

LP express LogoNova Post LogoDHL LogoLP LogoFedex Logo
Visa LogoMasterCard LogoPaypal LogoPaysera Logo
© 2024 Partversal.com.ua жодним чином не пов’язана з виробниками автомобілів, мотоциклів і вантажівок (запчастин), чия інформація надається та чиї запчастини продаються Partversal.com.ua. Зображення, товарні знаки та вся інша інформація використовується лише для ідентифікації виробників товарів. Усі згадані торгові марки є власністю відповідних власників. Уся захищена авторським правом інформація та права захищені, копіювання заборонено.